3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartement is gelegen binnen 10 minuten met de auto vanaf de Mohamed V-moskee en op 3 km afstand van Golf de l'Océan. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Het appartement bestaat uit 3 slaapkamers. In de accommodatie zijn een bidet voorzien om uw comfort te vergroten.

Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt dit appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Het appartement biedt accommodatie in de wijk Hay El Farah in Agadir, binnen 15 minuten met de auto vanaf het Vakantiecentrum Banque Populaire. 3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartementen zijn in de buurt van de dichtstbijzijnde bushalte, Wifaq 2.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir
Appartement Chic Et Moderne Au Coeur De La Ville
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Chic Et Moderne Au Coeur De La Ville

7.0
Goed 1 beoordeling
336 m van de accommodatie
Amlal
Mobiele prijsaanbieding

Amlal

9.0
Schitterend 1 beoordeling
397 m van de accommodatie
USD 683 USD 615
per nacht
Belle Apparetement Pour Les Vacances
Mobiele prijsaanbieding

Belle Apparetement Pour Les Vacances

430 m van de accommodatie
USD 44 USD 40
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is 3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartement gelegen?
      3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartement is in de wijk Hay El Farah in Agadir gesitueerd, op 3 km afstand van de Mohamed V-moskee.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van 3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartement?
      Populaire plekken in de buurt van 3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartement zijn onder andere het Vakantiecentrum Banque Populaire, de Mohamed V-moskee, Golf de l'Océan.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Carré Blanc en Fine Fish Restaurant Poisson restaurants, gelegen op ongeveer 20 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een internetverbinding beschikbaar in dit appartement?
      Nee, dit appartement biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • ❓
      Zijn huisdieren toegestaan bij 3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartement?
      3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    3 Bedroom - Fully Equipped - Central Agadir

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten